Спедитор и на Международни товари с Английски език

Easy Consult е създадена през 2004г. и оттогава насам сме най-бързо развиващата се агенция за подбор на персонал в България. Благодарение на индивидуалния ни подход към нуждите и изискванията на всеки един от нашите клиенти, портфолиото ни се разрастна през годините и екипите ни се простират в 5 български града като София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен, както и в Сърбия и Германия.

За фирма наш клиент, която е бързо развиваща се в логистиката, търсим да назначим отговорен и деен кандидат за Спедитор Международни товари с Английски език.

Отговорности:
* Изготвяне на справки, прием и обработка на документи;
* Организиране на международни и вътрешни превози;
* Организиране на товари, включително и групажни по суша;
* Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти;
* Договаряне на условия и цени с превозвачи и клиенти.

Изисквания:
* Отлично владеене на английски език;
* Опит в областта на логистиката и спедицията;
* Отлична компютърна грамотност;
* Организираност, адаптивност и инициативност;
* Желание за работа в динамична среда.

Нашият клиент предлага:
* Работа в бързо развиваща се компания;
* Допълнително здравно осигуряване;
* Ваучери за храна;
* Работа в сплотен екип;
* Възможност за развитие;
* Конкурентно възнаграждение с възможност за бонуси.

Ако смятате, че отговаряте на позицията, моля, изпратете вашето CV. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

29.05.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал