Стажант технически съпорт с Немски език (пълно или непълно работно време)

Ние в HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е една от водещите немски компании в Европа в сферата на предоставянето на телекомуникационни услуги.
За него търсим:

Стажант технически съпорт с Немски език

Това, което очакваме от Вас, е:

• Да владеете на отлично ниво Немски език (B2-C2), Английски език не е необходим;
• Отлична компютърна грамотност.

След като се присъедините към екипа Вие ще получите:

• Специално проектирано интерактивно обучение на немски език, включващо теория и практика;
• Нови знания в областта на поддръжката на телекомуникационни системи;
• Възможност да общувате и да подобрявате своите езикови умения;
• Богат социален пакет;
• Конкурентна стартова заплата + бонуси, основани на представяне;
• Опция за стандартно или гъвкаво работно време, както и опция за 8/ 6 или 4-часов работен ден.

Вашите основни задачи ще бъдат:

• Подпомагане на клиенти при възникнал технически проблем в областта на телекомуникационните услуги;
• Промотиране на най-новите и иновативни решения предлагани от компанията.

Кандидатствайте сега!

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
• отлично ниво Немски език (B2-C2),Английски език не е необходим; • Отлична компютърна грамотност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Консултантски услуги
Образование, Образователни курсове и преводи
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

29.05.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК