СЪТРУДНИК ПРОПУСКВАТЕЛЕН РЕЖИМ, НОЩНА СМЯНА

Описание

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

• Посреща и регистрира в системата гости и клиенти на фирмата
• Контролира достъпа и паркирането на превозни средства в двора
• Приема и разпределя писма и пратки
• Работното място е в офиса

ОЧАКВАНИЯТА НИ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

• Възможност и готовност за работа само в нощна смяна от 21 да 9 часа - два на два
• Чисто съдебно минало
• Минимум средно образование
• Наблюдателност, съобразителност, отговорност, добра комуникативност

Предлагаме отлични условия на труд, добро заплащане и коректно отношение.

Очакваме Вашето CV.
Ще се свържем за среща с одобрените по документи кандидати.

Телепоинт гарантира, че всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и актуалното законодателство и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. \"Овче поле\" № 122

Дата:

04.06.2019

Организация:

Телепоинт ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Телепоинт ООД може да получите ТУК