Сътрудник "Информиране на клиенти по телефон"

"Български законник" ЕООД вече над 26 години ежедневно се утвърждава като лидер, както в издаването на специализирани издания за българските счетоводители, така и в разработката на уеб-базирани информационни системи за нуждите на своите клиенти. Със списанието си "Български законник", вестниците "Главен счетоводител" и "Седмичен законник", както и със счетоводно-правните информационни системи "Експертис", "Бюджетни практики" и "Счетоводна практика", фирмата поддържа реномето си на надежден информационен източник за хиляди професионалисти - счетоводители, юристи, одитори, управители на фирми, представители на държавната администрация, различни търговски и нестопански организации и много други експерти.

Ние търсим комуникативна и отговорна личност за позицията:

Вашите отговорности:

• Свързвате се по телефон с наши клиенти и ги информирате за нови продукти и промоции на издателството (комуникацията се осъществява изцяло на български език);
• Отразявате информацията в клиентската системата на компанията;

Нашите изисквания:

• Отлични комуникативни умения и много добра езикова култура;
• Предходен опит на подобна позиция не се изисква, стига да имате увереност и желание ежедневно да се свързвате с множество професионалисти и експерти;

Ние предлагаме:

• Основно възнаграждение - работна заплата, съобразена с поетите трудови ангажименти;
• Бонуси - допълнителни финансови стимули, обвързани с постигнатия резултат, предоставяни при бързото и качествено постигане на поставените задачи;
• Предварително обучение и повишаване на квалификацията;
• Пълно работно време - 8-часова ангажираност в интервала 09:00-12:00 и 12:30-17:30 в централния офис на издателството в гр. София, площад "Райко Даскалов" 1 (непосредствено до площад "Славейков");

За да разгледаме кандидатурата Ви, моля, изпратете ни следното:
1. Автобиография с приложена актуална снимка;
2. Мотивационно писмо;

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.

Ще се свържем само с кандидатите, одобрените по документи.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София 1000, пл. Райко Даскалов No.1, вх. Б

Дата:

10.06.2019

Организация:

Български законник ЕООД

Повече информация за Български законник ЕООД може да получите ТУК