Почистващ персонал

Във връзка с откриването на първото в България Парк училище набираме почистващ персонал.

Основни задължения:
- Ежедневно почистване на училището;
- Поддържане на реда и чистотата в определените помещения и общите части - коридори, стълбища;
- Дезинфекция на помещенията, за които отговаря;
- Периодично зарежда помещенията, за които отговаря с необходимите тоалетни принадлежности и със санитарно-хигиенни материали и консумативи
- Поддържа представителния вид на сградата;

Изисквания:
- Опит като хигиенист/ка;
- Организираност, енергичност и коректност;
- Отговорно отношение към задълженията.

Какво предлагаме ние:
- Трудов договор;
- Социален пакет;
- Отлични условия на труд.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.

Изпращайте Вашата автобиография чрез бутона по-долу "Кандидатствай по тази обява". Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

кв. Люлин, бл. 027

Дата:

11.06.2019

Организация:

Образователен център Британика

Повече информация за Образователен център Британика може да получите ТУК