ОБЩ РАБОТНИК - ЛОЗЕНЕЦ

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за клиент – мотивиран и отговорен човек на позицията:

Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Спретнат външен вид;
Отговорно отношение към процеса, дисциплина и организираност;
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.

Задълженията Ви ще включват:
Извършване на доставки и монтаж на стоки;
Стриктно спазване на техническите процеси и иснтрукции;
Правилно използване, съхраняване и опазване на работните инструменти;
Спазване на инструкциите и изискванията за безопасни условия за работа.

Компанията предлага:
Встъпително обучение;
Постоянен трудов ангажимент в утвърдена компания;
Работа в позитивен и мотивиран екип;
Делнична заетост;
Мотивиращо стартово възнаграждение.

Моля кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли! Благодарим ви!
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.06.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК