Техническа поддръжка - селскостопанско оборудване и машини - гр. Шумен

Менпауър е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
За наш партньор - водеща компания в сектора земеделието, която предлага иновативни технологии за автоматизация и дигитализация на процесите, търсим подходящ кандидат за позицията

ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА

Отговорности за позицията:
-Инсталиране и въвеждане в експлоатация на предлаганото оборудване и машини;
-Извършване на техническо обслужване и въвеждащи обучения към клиентите;
-Даване на професионални отговори на технически въпроси свързани с продуктите.

Изисквания:
-Опит на подобна позиция - ако е в сферата на земеделието е предимство;
-Техническо образование - средно или висше;
-Английски език на работно ниво - предимство;
-Желание за пътувания в страната;
-Умение за работа в екип;
-Шофьорска книжка.

Компанията предлага:
-Отлични условия за работа;
-Допълнителни бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
-Приятна работна среда - млад и позитивен екип;
-Професионално въвеждащо обучение;
-Възможност за професионално развитие;
-Допълнителни социални придобивки;
-Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
-Ежегодни обучения в страната и чужбина.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016.201

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК