Камериер

Фирма "Вики Сървисис" ЕООД търси да назначи служители на длъжност "Камериер" в хотел, находящ се в центъра на гр. София.
Работи се по график на осемчасови смени. Осигурена храна за персонала.
Задължения: цялостно почистване на освободени стаи за подготвянето им за нов гост. (оправяне на легло, избърсване на прах, почистване на подови настилки, почистване на врати, баня, шкафове, хладилник и др.)

Добро заплащене
Трудов договор
Осигуровки
Подсигурено работно облекло

1000 лв. месечно възнаграждение, осигурена хрена в рамките на работното време
или
800 лв. месечно възнаграждение, осигурена храна в рамките на работното време и осигурена квартира

Молим да заявите Вашия интерес към обявената вакантна позиция с кратко CV, актуална снимка, телфон и e-mail за обратна връзка с Вас!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
Опит като на подобна длъжност ще се счита за предимство при подбор на кандидатите.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.07.2019

Организация:

Вики Сървисис ЕООД

Повече информация за Вики Сървисис ЕООД може да получите ТУК