Монтажник на кухненско оборудване

Вие сте комуникативна и позитивна личност? Притежавате логическо мислене, организираност и отговорност? Технически ориентиран сте, динамичен и изпълнен с енергия?

Ние от IVB имаме следното предложение за Вас - да се присъедините към екипа на нашия партньор като Монтажник.

Нашият клиент фирма „Томеко” ООД е динамично развиваща се българска компания, лидер на българския пазар в предлагането на качествено професионално кухненско и барово оборудване.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

• Извършва монтаж на предлаганото от компанията професионално кухненско и барово оборудване под ръководството на сервизен техник.
• Разчита схемите и работните чертежи на оборудването и уредите, които са предназначени за монтаж.
• Участва в процеса на доставка на уредите при клиента и тяхното разфолиране.
• Подрежда уредите съгласно първоначалния проект и по предварително изготвен чертеж.
• Отговаря за почистване на машините и работните пространства по време на целия процес на монтажа и непросредствено преди издаване на обекта.
• Отговаря за поверените му машини, инструменти и материали при монтажа.
• Да познава устройството и предназначението на монтажните инструменти, механизми и приспособления.
• При възникване на ситуация по време на престой в даден обект (промяна в размери, различия в очакванията на клиента, неточна първоначална информация и др.) трябва да предприеме действия по уведомяване на обслужващия търговец и техническите сътрудници в администрацията на Сервиза.
• Да познава уредите и оборудването, и да разчита фабричните маркировки.
• Да познава начините и правилата за извършване на монтаж на уредите, както и работата с необходимите за това инструменти.
• Отговаря за нивелиране на уредите.
• Отговаря за първоначалното почистване на уредите непосредствено след монтажа.
• Участва в подготвителни и спомагателни работи при монтажа на уреди, сортиране и почистване на елементите и детайлите.
• Отговаря за измерване с измервателни уреди – ролетка, нивелир, лазер.
• Участва и подпомага работата на сервизните техници при връзването на уредите.
• Отстранява допуснати от монтажника грешки и пропуски при монтажа.
• Представяте Организацията по начин, съответстващ на всички правни и етични стандарти.

ПРИПОЗНАВАТЕ ЛИ СЕБЕ СИ:

• Завършено средно или средно-специално техническо образование.
• Професионален опит в областта не е необходим.
• Компютърна грамотност.
• Организираност, аналитичност, последователност, стремеж към резултати.
• Отлични комуникационни умения.
• Умения за работа в екип, лоялност и вземане на правилни решения.
• Силна мотивация за работа, инициативност.

КАКВО ЩЕ ПОЛУЧИТЕ, АКО СЕ ПРИСЪЕДИНИТЕ КЪМ НАШИЯ ЕКИП:

• Трудов договор и въвеждащо обучение
• Твърдо месечно възнаграждение
• Допълнителни социални придобивки
• Работа на пълен работен ден, пет дневна работна седмица
• Отлични условия на труд, модерен офис и комфортна работна среда

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е регистрирано при Министерство на труда и социалната политика под № 2025 от 08.04.2016 г. да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация търси и има договор с ТОМЕКО ООД от 01.06.2018 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Латинка 9Б

Дата:

22.10.2019

Организация:

АЙ ВИ БИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АЙ ВИ БИ ЕООД може да получите ТУК