Общ Работник

Агенция за подбор на персонал BiancoeNeroWork търси да назначи отговорни хора за позиция Общ Работник.

I. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1. Извършва товаро-разтоварни и преносни работи.
2. Събира и изнася на определените места отпадъци.
3. Извършва обща работа при изпълнение на ремонтни работи.
4. Почиства складове и дворни площи.
5. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

II. ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

1. Отговаря за качественото изпълнение на възложената работа.
2. Носи отговорност при нанесени вреди върху инвентара и материалите, които пренася.

III. ОРГАНИЗАЦИОННИ ВРЪЗКИ И ВЗАИМООТНОШЕНИЯ

1. Длъжността е пряко подчинена на управителя.
2. При изпълнение на длъжността се осъществяват организационни връзки и взаимоотношения с транспортните и складовите работници и служители.

IV. НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА

1. Правилата за товарене, разтоварване и пренасяне;
2. Нормативните изисквания за безопасност на труда;

V. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Образование: средно или основно.
2. Работа с електрокар.
3. Професионален опит: над 1 година трудов стаж по специалността, а при липса на такъв - трудов договор със срок за изпитване

Предложение:

- Трудов договор и осигуровки
- Работно време: от 08:30-17:00.
- Почивни дни: Събота и Неделя и на официални празници
- Приятна атмосфера на работа
- Коректност
- Осигурен транспорт

Ако разпознавате себе си в търсения профил, изпратете Вашето CV с реф. №BeN7 и няколко думи (вашите мотиви) защо желаете да сте част от екипа.

Всички кандидатури ще се разглеждат под строга конфиденциалност.

Доверете се на нас!

Номер на лиценз 2629

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.08.2019

Организация:

БИАНКО е НЕРО ЕООД

Повече информация за БИАНКО е НЕРО ЕООД може да получите ТУК