Геодезист

Джи Пи Груп АД e една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.

С цел разширяване на нашия екип в отдел „Геодезия“, обявяваме свободна работна позиция за:

Геодезист

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, ето и нашите изисквания:

- Висше образование - специалност "Геодезия" или "Геодезия и маркшайдерство";
- Опит по специалността: минимум 2 години;
- Опит в използването на специализиран софтуер;
- Отлично боравене с тотална станция, GPS, нивелир;
- Опит в работата с конструктивни чертежи и проектна документация;
- Мотивация и инициативност;
- Шофьорска книжка кат. Б, активен шофьор.

Отговорности и задължения:

- Работа на терен: трасиране на конструктивни елементи и оси, технически проводи и съоръжения, даване на нива;
- Контрол върху геометрията на строежа;
- Изчисляване на обеми при извършване на изкопно-насипни работи;
- Съдействие при изготвянето на количествени сметки;
- Регулярно изготвяне на репорти;

Предлагаме:

- Трудов договор, пълни осигуровки;
- Добро заплащане и допълнителни социални придобивки;
- Разнообразни проекти, в които да развиете своите умения;
- Платени от фирмата обучения и постоянно професионално усъвършенстване;
- Работа със съвременна техника и софтуерни продукти;
- Екип от млади и съвременни колеги!

При проявен интерес, моля, изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Геодезия/ Геодезия и Маркшайдерство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

19.08.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК