РЕНТ А КАР СЛУЖИТЕЛ - НАЕМИ

Изи Рент България е национална компания за отдаване на коли под наем. Фирмата ни предлага нови и безупречно поддържани автомобили и на българския пазар е една от лидерите в сферата на рент-а-кар услугите.

Във връзка с разширяването на дейността си, търсим да назначим динамичен и амбициозен човек за позицията 'Служител - Наеми' за гр. Бургас, с условие за преместване през зимния период в гр. София, за целогодишна заетост.

Задължения:

- Качествено и бързо обслужване на клиентите

- Отговаря за поверените му автомобили

- Представяне, отдаване и приемане на автомобили

- Сключване на договори за отдаване на автомобилите под наем

- Приемане на разплащания

- Водене на ежедневни отчети за извършената дейност

Изисквания:

- Средно образование

- Опит на същата позиция ще се счита за предимство

- Задължително владеене на Английски език и още един западен език.

- Добра компютърна грамотност

- Умения за ефективна работа в екип и с клиенти

- Отношение към детайлите и аналитично мислене

- Ориентираност към потребностите на клиентите и стремеж към предоставяне на най-високо качество

- Силни организаторски умения

- Желание и мотивация за работа

- Приветливост, лоялност, отговорност и колегиалност

- Качествено изпълнение на поставените задачи

- Шофьорска книжка кат. В - минимум 2 години

Ние предлагаме:

- Много добро стартово възнаграждение - 1600лв. НЕТО!

- Бонуси, спрямо постигнатите резултати

- Редовно и сигурно заплащане

- Възможност за кариерно развитие

- Много добри условия на труд

- Фирмено обучение

Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля изпратете ни Вашата автобиография с актуална снимка. Ще се радваме да я разгледаме и обсъдим с Вас.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр. Несебър к.к. Слънчев бряг

Дата:

22.08.2019

Организация:

Изи Рент България ЕООД

Повече информация за Изи Рент България ЕООД може да получите ТУК