КАСИЕР/КА - БРОЯЧ

„БОДУ“ ООД е водеща компания, осигуряваща комплексни и качествени услуги в областта на сигурността.

За регионален офис гр. Варна търсим да назначим лоялен и отговорен служител на длъжността „КАСИЕР/КА – БРОЯЧ”.

Основни отговорности:
1. Документална отчетност, броене и следене за парична наличност в касата;
2. Спазване на вътрешнофирмени стандарти;
3. Съдействие на Директор ИНКАСО и СУПЕРВАЙЗЪР при изпълнение на приети заявки за извършване на инкасова дейност.

От Вас очакваме:
1. Средно образование;
2. Компютърна грамотност;
3. Работа със специализиран софтуер за отчитане на дейността;
4. Умения за комуникация при работа в екип;
5. Организираност, прецизност и точност при работа с парични средства.

Ние Ви предлагаме:
1. Работа в офис сграда в центъра на града;
2. Редовно заплащане;
3. Възможност за безплатно фирмено обучение;
4. Основно месечно възнаграждение и допълнително възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
5. Работа в екип от опитни професионалисти;
6. Дневно работно време (не се полага нощен труд).

РАБОТАТА Е ПОДХОДЯЩА И ЗА ПЕНСИОНЕРИ. ПРЕДХОДЕН ОПИТ НА ПОДОБНА ДЛЪЖНОСТ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.

При интерес от Ваша страна, моля, изпратете автобиография и кратко мотивационно писмо.
Копия от документи за завършено образование, допълнителни квалификации и курсове, както и препоръки от предишни работодатели, можете да изпратите при кандидатстване или да представите на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

21.08.2019

Организация:

BODU SOD

Детайли за организацията:

Повече информация за BODU SOD може да получите ТУК