НАЧАЛНИК СЕРВИЗ

"Юниoн Ивкони" ЕООД е лидер в областта на пътническия автомобилен транспорт с над 25 години професионален опит. Компанията предлага ежедневен автобусен транспорт до над 150 града в Европа, включително в Австрия, Англия, Португалия, Франция, Испания, Германия, Италия, Белгия, Холандия, Словeния, Чехия и Гърция. Компанията осъществява ежедневни курсове до над 100 града в България.

"Юнион Ивкони" ЕООД има удоволствието да обяви вакантна позиция – НАЧАЛНИК СЕРВИЗ
Изисквания:
-Образование – „Двигатели с вътрешно горене”; „Транспортна техника и технологии” или друга подходяща специалност.
-Опит в управлението на хора;
-Добра компютърна грамотност: Word, Excel, Internet;
-Отлични организационни умения;
-Умение за работа в екип;
- Опит – двигатели с вътрешно горене
- Възможност за ползване на техническа литература на английски език и немски.

Задължения:
-Следи за реда и организира работата в едно от сервизните поделения;
-Отговаря за дейността на механиците и монтьорите в поделението;
-Отговаря за правилното диагностициране на автомобилите и навременното извършване на ремонтните дейности;
-Организира планови проверки на състоянието на машините;
-Следи и организира заявките и доставките на резервни части;
-Изготвя и попълва всички необходими документи свързани с дейността във гаража, изготвя и попълва справки и документи към ръководството на фирмата;

Ние предлагаме:

- Работа на пълен работен ден в млад и сплотен колектив.
- Атрактивно заплащане обвързано с постигнатите резултати.
- Обучение според стандартите на Юнион Ивкони ;
- Възможност за дълготрайно професионално развитие

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.09.2019

Организация:

Юнион Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион Ивкони ЕООД може да получите ТУК