Търговски представител

Описание

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
„БОДУ“ ООД търси да назначи служители за позицията „Търговски представител“.

Отговорности:
- Поддържа и развива търговски отношения с настоящи клиенти;
- Отговаря за намирането на нови клиенти;
- Извършва продажби на услуги и системи за сигурност;
- Съгласува дейността си с прекия ръководител спрямо търговските приоритети;
- Подготвя и провежда презентации при клиенти за услугите и продуктите на компанията;
- Изготвя отчет на дейността си и постигнатите резултати.

Изисквания:
- Висока комуникативна култура и умения за работа в екип;
- Проактивна личност с умения за убеждаване и изграждане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
- Много добра компютърна грамотност;
- Предишен опит е предимство.

Ние предлагаме:
- Работа в престижна компания с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
- Периодично повишаване на квалификацията чрез специализирани технически обучения;
- Възможност за професионално и личностно израстване;
- Мотивиращо възнаграждение.
За информация: 0893683574.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

29.08.2019

Организация:

BODU SOD

Детайли за организацията:

Повече информация за BODU SOD може да получите ТУК