Специалист Техническа Поддръжка- Варна

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент с дългогодишен опит в разработването и внедряването на бизнес информационни системи, търсим енергичен и мотивиран кандидат с проактивно отношение и желание за професионално развитие.

Специалист Техническа Поддръжка

Твоите отговорности ще включват:

- Осигурява техническа поддръжка на потребителите при възникнали проблеми с ERP системата;
- Участва в настройването и тестването на системата спрямо изискванията на клиента;
- Консултира клиентите за специфичните настройки в ERP системата и подпомага за разрешаването на казуси.

Изискванията ни към теб са да имаш:

- Образование в областта на информационните технологии / Техническо образование;
- Опит при внедряване или поддръжка на бизнес информационни системи (напр. ERP системи или финансово-счетоводни софтуерни продукти);
- Познания и опит с SQL;
- Умения за работа с Jira, Service Desk или Confluence;
- Умение за работа с клиенти - писмено и говоримо;
- Възможност за създаване на документация за софтуерни спецификации и софтуерна архитектура;
- Много добро владеене на английски език;
- Интерес към технологиите.

Компанията предлага:

- Атрактивно заплащане;
- Възможност за професионално развитие;
- Обучение и повишаване на квалификацията;
- Стандартно работно време;
- Работа в динамична среда с енергичен и амбициозен екип.

Ако предложението ни представлява интерес за ТЕБ, ще се радваме да ни изпратиш свое CV.

Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.03.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК