РАБОТНИК В СКЛАД С ЕЛЕКТРОНЕН ЧЕТЕЦ ( МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ) М/Ж- София

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

РАБОТНИК В СКЛАД С ЕЛЕКТРОНЕН ЧЕТЕЦ (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ) М/Ж

Компанията предлага:
Добро стартово заплащане + бонус система;
Работно облекло, обувки и предпазни средства;
Сменен режим на работа - 7:30 - 16:30 / 13:00 - 22:00;
Безупречни условия на труд в модерна база;
Работа в международна компания;
Подсигурен транспорт.

Отговорности:
Физическо набиране на заявки с мобилно устройство за доставки до крайни клиенти;
Извършване на товаро - разтоварни дейности.

Изисквания:
Желание за работа;
Способност за работа в екип и динамична среда.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК