ХИГИЕНИСТ

Искате ли да работите във фирма с утвърдени стандарти и опит ?

„Рени Консулт 71”ЕООД Ви предоставя възможност да работите на длъжност хигиенист.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Два пъти седмично в сряда и петък от 17:30 ч. до 19:30ч. да почиства работните и санитарните помещения.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
Да почиства с препарати закупени от работодатвля.
Да почиства по начин определен от работодателя.
Отговаря за целоста на всички предмети в офиса по време на почистването.
Да предоставя почистените помещения за оглед от упълномощени от управителя служител преди да си тръгне и да почисти допълнително,ако се наложи.
Един път в месеца да почиства всички прозорци на офисите ,както отвън, така и от вътрешната страна.

Ако това звучи като подходящо предложение за Вас, моля не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография на info@renikonsult.com

Интервютата ще бъдат проведени от управителя на „Рени Консулт 71”ЕООД. За да уговорите час за интервю, моля позвънете на тел: 0888/59-20-79 или 0899/633-003 от 10:00 до 13:00 и от 15:00 до 17:00 часа.

Благодаря предварително за спазване обявеното време за позвъняване!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Констинброд ул.Охрид 14

Дата:

25.09.2019

Организация:

Рени Консулт 71 ЕООД

Повече информация за Рени Консулт 71 ЕООД може да получите ТУК