Организатор Работа с клиенти- Пловдив

Ние в HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човека, а подходящият човек може да трансформира бизнеса. Ние сме страстни за свързването на нашите кандидати с правилната работа за тях.

Вие не сте изключение!

Искате ли да станете част от компания, която не е просто място, където работите, но това е място за забавление, развитие, постигане на цели и изграждане на идеали?

Не пропускайте възможността да се присъедините към екип от забавни, изумителни и подкрепящи колеги.

Нашият клиент работи с една от най-големите модни марки.

За тази компания търсим "Организатор Работа с клиенти с Английски език"

Задължения:
Управление на големи количества изходящи повиквания;
Спазване на “скриптовете” на call center- а;
Идентифициране на нуждите на клиентите, изясняване на информацията, проучване на всеки проблем и предоставяне на решения;
Поддържа база данни, чрез въвеждане на данни и информация;
Достигане на предварително зададени цели;
Позитивно и открито отношение;

Изисквания:
Отлично владеене на английски език (B2 / C1 / C2) - както писмено, така и устно;
Диплома за средно образование или по-висока;
Силна ориентация към резултати;
Да бъдеш самомотивирана личност;
Отлична компютърна грамотност;
Желание за учене и развитие;
Професионално отношение и ориентация към детайлите;

Какво можете да очаквате:
Мотивираща заплата;
Атрактивна бонусна система;
Ваучери за храна;
Ваучери за такси;
MultiSport карта;
Интелигентна, движена и позитивна фирмена култура;
Възможност за личен и професионален растеж;
Млад и разнообразен екип от страстни и мотивирани професионалисти;
Работа от понеделник до петък;

Не пропускайте своя шанс! КАНДИДАТСТВАЙТЕ СЕГА!

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

25.09.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК