ХИГИЕНИСТ на 4-часов работен ден /сутрин/

Описание

Фирмата e водеща интернет медийна компания в България.

Предлагаме постоянна работа за ХИГИЕНИСТ на 4-часов работен ден.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- поддържане на работните помещения чисти, в хигиенично състояние-почистване на под, офис мебели, прах, изхвърляне на отпадъци;
- почистване на стълбища и коридори;
- следене наличието на консумативи - хигиенни и кухненски

Изисквания към позицията:

*опит на подобна позиция
*лоялна,коректна, отговорна и изпълнителна личност
*грижа за поверената техника

Ние предлагаме:

* Много добра атмосфера и условия на работа
* Коректен финансово стабилен работодател

Офисът се намира на бул. Брюксел №Терминал 1, Летище София).
Ако проявявате интерес, моля да изпратите автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури са конфиденциални.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Брюксел 1

Дата:

02.10.2019

Организация:

ИНВЕСТОР.БГ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК