Специалист връзки с клиенти - различни езици

Ако търсиш кариера, а не просто работа, си дошъл на правилното място.

Имаш възможността да се присъединиш към международна компания с разнообразни проекти.

Твоите отговорности:
Ежедневна комуникация с клиенти по телефон, имейл или чат
Разрешаване на казуси и въпроси, свързани с услугите използвани от клиентите
Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите, с цел удовлетвореност

"Удоволствието от работата води до съвършенство в нея."
Аристотел

Ще очакваме от теб:
Владеене на немски, френски, португалски, италиански или испански език на високо ниво
Английски език на работно ниво
Компютърна грамотност
Мотивация и желание за работа в динамична среда
Професионално отношение и отговорност

Предлагаме ти в замяна:
Възнаграждение конкурентно на пазара
Гъвкав работен график или стандартни смени, в зависимост от проекта
Фирмени обучения и богат социален пакет
Модерен офис с комуникативна локация

Не отлагай днешната работа за утре, а кандидатствай сега.

Ако отговаряш на изискванията, изпрати актуална автобиография на английски език и ще се свържем с теб в най-кратък срок.

Keywords: Spanish/ Italian/ Portuguese/ French/ German/ customer support/ BPO/ Outsourcing/ испански/ португалски/ немски/ френски/ италиански

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език, Португалски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

11.11.2019

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК