Сервизен служител

За наш клиент, който е официален представител за България на продукти и аксесоари за пътуване Human Capital Store търси Сервизен служител.

Основните задължения ще бъдат:
- Ремонт и обслужване на артикулите;
- Спазване на срокове за сервиз;
- Два дни в седмицата зареждане на магазините с куфари.
Изискванията за позицията са:
- Технически грамотен човек;
- Желание и умение за придобиване на нови умения;
- Шофьорска книжка категория В;
- Опит на подобна позиция не е необходим.
Клиентът ни предлага:
- Обучение за сервиз според стандартите на марката;
- Твърдо възнаграждение от 1000 лв. нето;
- Работно време от понеделник до петък ( 8:30-17:30);
Спокойна работна среда и сплотен колектив.

В случай, че нашето предложение Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
-да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
-да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Шофьори / Куриери
Ремонт/инсталации/сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Обслужване на клиенти / каса
Работа в склад
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

25.11.2019

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК