Консултант управление на клиентски запитвания с европейски езици

Екипът на “Top Skills Recruitment” се състои от млади и комуникативни хора, говорещи различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Търсим позитивни и динамични хора, които искат да развиват своите езикови и професионални умения в международна среда.

Имаме предложения за няколко от нашите клиенти, така че не се колебайте, а кандидатствайте директно, за да имате по-голям шанс и повече разнообразни възможности за работа.

Вие сте на правилното място, ако:
• Владеете на високо ниво един от следните европейски езици – немски, френски, холандски, италиански, испански, португалски
• Имате поне средно ниво на английски език
• Притежавате добри компютърни умения
• Умеете да общувате с лектота с различни хора

Вашите основни отговорности ще бъдат:
• Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят по имейл, чат, телефон и чрез социалните мрежи
• Предоставяне на информация и съдействие при разрешаването на различни възникнали казуси
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите

Нашата оферта:
• Конкурентно заплащане
• Бонус система
• Професионални и бизнес обучения
• Социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, карти за градски транспорт
• Спортни карти и намаления към търговски обекти
• Тийм билдинги
• Възможност за почасова работа при някои от клиентите ни

Очакваме Вашата автобиография на английски език!

Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ключови думи: French / Френски/ François/ Italian/ Италиански/ Italiano/ Spanish/ Испански/ Español/ Portuguese/ Португалски/ Português/ Dutch/ Холандски/ Нидерландски/ Nederlands/ German/ Немски/ Deutsch/ Customer Support/ BPO

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език, Португалски език, Холандски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

30.10.2019

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК