Инженер поддръжка на CNC машини

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Нашият партньор е един от световните лидери в производството на ЦПУ машини и промишлени роботи. Тяхното име е еталон за качество и сигурност на клиентите, с които работят. За техния сервизен отдел търсим да назначим:

Изисквания за заемане на позицията:

• Завършено техническо образование в сферата на електротехниката, мехатроника или CNC машини;
• Опит като сервизен техник на машини в производството – 1-2 години;
• Опит с ЦПУ машини (настройване, програмиране, оператор на CNC) ще се счита за предимство;
• Английски език на добро работно ниво (позицията включва боравене с техническа документация на английски език);
• Шофьорска книжка и възможност за чести пътувания в страната;
• Желание за личностно и професионално развитие, готовност за научаване на нови неща.

Основни отговорности:

• Предоставяне на гаранционен и извънгаранционен сервиз на машините на компанията;
• Осигуряване на високо ниво на качество и обслужване за клиентите на компанията на територията на България;
• Предоставяне на професионални, ефикасни и навременни консултации на поверените му клиенти;
• Извършване на инсталации и настройки на нови машини и подмяна на резервни части.

Компанията предлага:

• Добро стартово възнаграждение;
• Продължително вътрешно и външно обучение – между 6м и една година;
• Много добър социален пакет включващ допълнително пенсионно и здравно осигуряване, ваучери за храна и мн др.;
• Възможност за работа в компания – световен лидер в своята сфера;
• Стабилен екип от утвърдени специалисти, на които може да се разчита;
• Дългосрочно обвързване с компанията.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК