Шофьор - дистрибутор (кат. B) - Редовна смяна

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, търсим да назначим:

Шофьор - дистрибутор (кат.B)

Отговорности:

• Подготвя и доставя напитки до точен адрес на клиента (само София-град);
• Провежда телефонни разговори с клиенти за уточняване на доставката;
• Попълва данните в пътен лист относно изминати километри и документация за доставена продукция;
• Материално отговорно лице.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Конкурентно възнаграждение;
• Работа на редовна смяна: понеделник - петък / 09:00 - 18:00 ч.;
• Нов автомобил;
• Лоялност и коректност от страна на работодателя.

Изисквания към кандидатите:

• Диплома за завършено средно образование;
• Правоспособност за управление на МПС – кат. В ;
• Комуникативност и умения за работа с клиенти;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК