Специалист обслужване на клиенти по имейл с Немски / Френски или Испански език

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на трансформацията на бизнес процесите и аутсорсинг индустрията.

С цел разширяване на дейността им търсим:

Специалист обслужване на клиенти по имейл с Немски (4/6/8 часа) / Френски (8 часа) или Испански език (8 часа)

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:

• подпомагане на клиенти от разстояние и писмено консултиране в избора на най-подходящите продукти или услуги за тях;
• разрешаване на въпроси свързани с поръчки и плащания;
• следене за качеството на обслужване;

В замяна ще получиш:

• атрактивно заплащане с развита бонус система;
• модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
• безплатни обучения и тиймбилдинг събития;
• допълнително здравно и дентално осигуряване
• 21 дни платен годишен отпуск
• 60 лева ваучери за храна и 60 лева подаръчен ваучер на месец
• възможност за професионално развитие;

От теб ще очакваме:

• да използваш Немски/ Френски / Испански език свободно;
• работно ниво на владеене на английски език
• да имаш опит на подобна позиция се счита за предимство;
• да посрещаш всяко препятствие с усмивка;

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език, Испански език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК