Спедитор с Английски език- София

Easy Consult е създадена през 2004г. и оттогава насам сме най-бързо развиващата се агенция за подбор на персонал в България. Благодарение на индивидуалния ни подход към нуждите и изискванията на всеки един от нашите клиенти, портфолиото ни се разрастна през годините и екипите ни се простират в 5 български града като София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен, както и в Сърбия и Германия.
За наш клиент – бързо развиваща се логистична компания, търсим да назначим Спедитор с Английски език.

Вашите отговорности като Спедитор ще бъдат:
• Организиране на международни и вътрешни превози;
• Организиране на товари, включително и групажни, по суша;
• Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти;
• Водене на преговори, договаряне на цени и условия за осъществяване на международни превози;
• Следене за безпроблемното протичане на транспорта;
• Съдействане за разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
• Подпомагане на движението на документите и информацията, изготвяне на справки.

Ако Вие:
• Владеете отлично английски език;
• Свободно използване на MS Office;
• Имате познания относно правилата за управление и почивка, технически стандарти и аспекти на дейността;
• Имате умения за организиране на транспорт в ЕС;
• Се стремите към действие и постигане на положителни резултати в работния процес.
То не се колебайте и кандидатствайте по обявата като прикачите Ваша актуална автобиография.

Компанията ще Ви предложи:
• Отлично възнаграждение + бонусна система;
• Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки;
• Стандартен годишен отпуск от 20 дни;
• Стандартно работно време – понеделник-петък/09:00-18:00ч
• Работа в сплотен екип и комфортен офис.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

06.02.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК