Аниматор

Детски парти център търси да назначи весел, забавен, отговорен и обичащ децата аниматор.

Дори и да нямаш опит, но обичаш децата, търпелив и креативен си, знаеш, какво означава да поемеш отговорност и ангажимент, държиш на точност и коректност, а търсиш и почасов ангажимент (предимо през уикенда или вечер), който да осъвместяваш с твоето образование или други ангажименти,
тогава не се колебай да ни потърсиш. Бихме се радвали да станем един екип.

Основни задължения на аниматора в детски център Honey:
1. Забавлява децата с различни игри и занимания, като се стреми постоянно да разнообразява и измисля нови забавления;
2. Следи за безопасността на децата в обекта;
3. Следи за правилното ползване на съоръженията в звено – детски център;
4. Провежда партита спрямо фирмените стандарти и правила;
5. Следи за чистотата в обекта.

Нашето предложение:
- Гъвкаво работно време – възможност за работа на 2/4/6/8 часов работен ден;
- Постоянен трудов договор
- Добро заплащане
- Приятна работна среда

Ако проявявате интерес кандидатствайте с актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Забавление

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Хасково, ул. Дунав 20

Дата:

03.01.2020

Организация:

Персонал Корект-ДЕ ЕООД

Повече информация за Персонал Корект-ДЕ ЕООД може да получите ТУК