Учител по математика / Управител на филиал

РСМ е след училищна математическа програма, която съществува вече повече от 20 години. Компанията оперира в над 10 щата в САЩ и Канада и има 50 училища. Преподава се по уникална програма, която черпи корените си в методолгията на преподаване на математика в Източна Европа. РСМ предлага и обучение по математика онлайн във виртуална класна стая на деца от 4 до 10 клас, намиращи се на територията на САЩ.

РСМ отваря център в София, който да подпомага централният офис в Бостън и търси да назначи главен учител по математика, който да изпълнява функциите и на управител (мениджър) на офиса в София.

Основни задължения:
• Преподаване на математика онлайн на деца от 4 до 10 клас на английски език
• Планира, организира и ръководи дейността на РСМ София
• Подбор и наемане на онлайн учители по математика
• Участва в развитието на допълнителни материали към съществуващата програма на обучение
• Участва в обучението на учители по математика

Умения и квалификации:
• Завършено висше образование със степен магистър или бакалавър в специалност "Математика”
• Компютърна грамотност
• Опит в работа с деца и опит като учител по математика
• Владеене на английски език (писмено и говоримо)

Кандидатстване:
- Изпращане на автобиография на teodora.dimov@russianschool.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Гр. София, ж.к Борово, бл. 215, вх. Г, ап. 70

Дата:

05.12.2019

Организация:

Russian School of Mathematics

Повече информация за Russian School of Mathematics може да получите ТУК