Хигиенист

Изкушаващите дестинации са безброй и всички мечтаем за тях. Най-желаната дестинация за всички нас е подходящото работно място!

Стараем се да открием какви са вашите амбиции и в каква работна среда може да разгърнете потенциалa си.

За наши клиенти, компании с различен предмет на дейност и офиси в различни локации в София сме в търсене на отговорни и коректни служители за позицията Хигиенист.

Отговорности:
• Почистване на офиси и сервизни помещения;
• Сериозно и отговорно отношение към поетите ангажименти.

В замяна на вашия труд предлагаме:
• Възможност за граждански или трудов договор с пълно осигуряване;
• Работно време, което Вие избирате - работа на смени/ почасово/пълен работен ден;
• Възнаграждение калкулирано на база избраната от Вас заетост.

Ако позицията е подходяща за Вас, моля изпратете автобиография с приложена снимка.

Благодарим на всички кандидатствали. Екипът ни ще се свърже само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:2925

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, р-н Средец, бул. Витоша 92

Дата:

13.12.2019

Организация:

Хюман ту Хюман ЕООД

Повече информация за Хюман ту Хюман ЕООД може да получите ТУК