Работник - автомивка

Изкушаващите дестинации са безброй и всички мечтаем за тях. Най-желаната дестинация обаче е правилното работно място!

Стараем се да открием какви са вашите амбиции и в каква работна среда може да разгърнете потенциалa си.

Наш клиент е компания лидер в сферата на Транспорт и Логистика. Компанията развива едни от най – големите и успешни логистични центрове в България.
За тях търсим коректни и мотивирани служители, които да се присъединят към екипа им на позиция работник - автомивка на адрес: бул. Ботевградско шосе.

Отговорности:
• Външно и вътрешно почистване на автомобили;
• Пастиране и полиране на автомобили;
• Предаване на автомобила в порядъчен вид.

Изисквания:
• Средно образование;
• Предишен опит ще се счита за предимство;
• Организираност и енергичност;
• Умения за работа в екип.

Придобивки:
• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Възнаграждение и допълнителни придобивки (ваучери за храна, допънително здравно осигуряване, медицинска застраховка);
• Дневни 8 ч. работни смени от понеделник до петък;
• Възможност за организиране на транспорт от населени места, около София.

Ако мислите, че позицията е подходяща за Вас, моля изпратете автобиография с приложена актуална снимка.

Благодарим на всички кандидатствали. Екипът ни ще се свърже само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:2925

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, р-н Средец, бул. Витоша 92

Дата:

13.12.2019

Организация:

Хюман ту Хюман ЕООД

Повече информация за Хюман ту Хюман ЕООД може да получите ТУК