Спедитор вътрешен транспорт

Изкушаващите дестинации са безброй и всички мечтаем за тях. Най-желаната дестинация за всички нас е подходящото работно място!

Стараем се да открием какви са вашите амбиции и в каква работна среда може да разгърнете потенциалa си.

Наш клиент е международна компания, предлагаща пълен пакет от добре разработени бизнес решения за транспорт и логистика. Компанията работи съвместно със сертифицирани транспортни партньори в Централна и Източна Европа и разполага с автопарк от 400 автомобила.

Търсим отговорен служител за позицията Спедитор вътрешен транспорт, който да се присъедини към екипа на компанията.

Отговорности:
• Планира автомобилния превоз на товари на територията на страната;
• Осъществява контакт с транспортни фирми и клиенти;
• Намира решения на казуси, свързани с транспорта и доставката на стоки;
• Стреми се към развитие на пазарните позиции на компанията.

Изисквания:
• Предишен опит минимум 2г. като спедитор;
• Интерес и амибиции за развитие в сферата на транспорт и спедиция;
• Умения за водене на преговори;
• Отговорност и организираност към поставените цели.

Придобивки:
• Твърдо възнаграждание и бонуси;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Стандартно работно време от понеделник до петък;
• Възможност за развитие в международна компания;
• Работа в екип от доказани професионалисти.

Ако в описаната позиция откривате Вашата желана работа, моля изпратете автобиография с приложена актуална снимка.

Благодарим на всички кандидатствали. Екипът ни ще се свърже само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:2925

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, р-н Средец, бул. Витоша 92

Дата:

13.12.2019

Организация:

Хюман ту Хюман ЕООД

Повече информация за Хюман ту Хюман ЕООД може да получите ТУК