Брокер недвижими имоти

Описание

Задължения по длъжността:

- Изграждане и поддържане на клиентска мрежа
- Отговаря на обаждания на клиенти, проучва тяхното търсене, предлага подходящи оферти.
- Провеждане на огледи на имоти .
- Водене на преговори между продавач и купувач.
- Поддържане на висок брой активни и актуални лични оферти .

Необходими умения:
-Търговски нюх;
-Умение за осъществяване на контакти и ефективно „скъсяване на дистанцията''
-Харизма
-Дисциплинираност, отговорност, коректност
-Добър външен вид
-Усмихната и позитивна личност
-Упоритост и умение за работа в екип

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

07.01.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК