КОНСУЛТАНТ КЛИЕНТСКИ ЗАПИТВАНИЯ С НЕМСКИ ЕЗИК

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За компания, оперираща на европейския пазар и предоставяща, иновативни и достъпни решения, търсим да назначим

Ако ти:

• Имаш желание да станеш част от екипа на динамично развиваща се компания;
• Владееш #немски и #английски език на високо ниво и желаеш да ги използваш активно ежедневно;
• Притежаваш завидни комуникативни умения;
• Желаеш да поддържаш устойчиви взаимоотношения с клиенти;
• Желаеш да получиш стабилна експертиза и развитие;
• Умееш да изпълняваш няколко задължения едновременно, да организираш и приоритизираш задачи;
• Притежаваш компютърна грамотност;
• Искаш да работиш в подкрепящ екип от професионалисти;

Твоите задължения и отговорности ще включват:

• Предоставяне на висококачествено клиентско обслужване, насочено към международния пазар;
• Отговаряне на входящи запитвания по телефон, имейл и чат;
• Предоставяне на навременна и точна информация на клиентски запитвания;

Компанията предлага:

• Отлично и мотивиращо възнаграждение;
• Работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти;
• Въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
• Възможност за професионално развитие и вътрешна мобилност;
• Модерен офис с комуникативна локация и зали за релакс;
• Работа на осемчасови смени /1ч. обедна почивка и две функционални паузи от по 15мин./;
• Допълнително здравно осигуряване и спортна карта.

Ако си заинтересован от нашето предложение и желаеш да практикуваш #немски език ежедневно, не се колебай да кандидатстваш още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

17.02.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК