Куриер

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Наш клиент е международната компания DHL.

Компанията e дългогодишен пазарен лидер в експресните международни куриерски услуги. От 1991 година предлага на техните клиенти висококачествени услуги, бързина и нови бизнес възможности. Има териториално покритие в цялата страна и мрежа от над 50 офиса за обслужване на клиенти, в това число и избрани търговски комплекси Shell и EMS/Bulpost.
В DHL работят над 300 сертифицирани международни специалиста, грижещи се за над 12 хиляди клиента в страната. Оперативният ни отдел обработва над 1 милион международни пратки годишно от и до България. Сертифицирани са по ISO 9001:2008 и ISO 14001:2004 и са първата куриерска компания, получила Сертификат за Одобрен икономически оператор и за опростени митнически формалности, сигурност и безопасност. Притежават и TAPA Класификация А. DHL Express е част от Deutsche Post DHL Group. DHL Express е част от Deutsche Post DHL Group. Приходите на групата за 2016 г. са над 57 милиарда евро.

За тях търсим да назначим:

Куриер - сортировач

Отговорности:

• Сортиране на куриерски пратки в склада в зависимост от изискванията;
• Подготовка на пратките за транспортиране;
• Записване на информация върху опаковъчни листа, списъци с пратки и други документи;
• При необходимост - доставка и прием на пратките до и от посочените адреси;
• Отчитане на служебни документи, свързани с приемането и доставянето на пратките.

Компанията предлага:

• Работа от понеделник до петък;
• Работа в международна компания, лидер в сферата на логистичните услуги в световен мащаб;
• Обучение на работното място;
• Възможност за развитие в компанията;
• Отлични условия на труд;
• Много добър социален пакет.

Изисквания за кандидатите:

• Свидетелство за управление на МПС, минимален стаж - 2 години;
• Отлично познаване на град София;
• Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;
• Добри компютърни умения;
• Добро владеене на Английски език.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

29.02.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК