ПРИЕМЧИК СЕРВИЗ

Фирма АЙ ТРЪКС ЕАД е доставчик за България на IVECO, световнен лидер в разработката, производството, продажбата и сервизирането на леки, средни и тежкотоварни автомобили.

Екипът ни се разраства и търсим специалист на позиция Приемчик сервиз.

Основни задължения:
- Приема за сервизиране МПС-та на клиенти на Ай Тръкс ЕАД и координира целия процес до издаването им;
- Осъществява първоначална визуална проверка и диагностика;
- Осигурява бърз поток на информацията между сервиз и клиент относно етапи на ремонта, цени, срокове и др;
- Подготвя проформа фактури, фактури и/или оферти към клиент;
- Въвежда прецизно в системата информацията и данните за клиентите и техните МПС-та;
- Следи за правилното и своевременното прилагане на нормативните изисквания.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
- Висше или средно техническо образование профил електротехника, механика, ДВГ; - Компютърна грамотност и технически познания за устройството на автомобила; - Практически опит на същата или близка позиция се счита за предимство; - Много добра комуникация и подход в общуването с клиенти; - Добра компютърна грамотност; - Способност за работа в динамична среда.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.01.2020

Организация:

АЙ ТРЪКС ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за АЙ ТРЪКС ЕАД може да получите ТУК