Анализатор Данни с Немски- Велико Търново

Клиентът ни е една от водещите компании в Европа в сферата на трансформацията на бизнес процесите.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

Вашите основните задачи ще бъдат:

• Подпомагане на бизнес или крайни клиенти на запитвания свързани с данни или фактури;
• Обработва и регистрира информацията в базата данни;
• Координационна роля между отделните звена и канали на обслужване на потребителите;
• Предлагане и промотиране на най-новите и иновативни решения предлагани от компанията.

Нашият клиент Ви предлага:

• Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера;
• Придобиване на нови знания в областта на един от най-бързо развиващите се сектори, а именно информационните технологии;
• Да имате възможността да общувате и да подобрявате своите езикови умения;
• Богат социални пакет;
• Отлична стартова заплата + ясно и добре структурирана бонусова система;
• Опция за стандартно работно време както и опция за гъвкав работен ден.

Това, което очакваме от Вас, е:

• Да владеете на много добро ниво Немски;
• Отлична компютърна грамотност;
• Да имате желание да научите нови умения;
• Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.03.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК