Електротехник- Луковит

Ние сме българска консултантска компания, предлагаща иновативни решения за управлението и развитието на човешки ресурси на нашите клиенти.

За нуждите на наш клиент, най–големият производител на тухли в световен мащаб, търсим мотивиран и квалифициран специалист, търсещ динамика и нови предизвикателства на позицията:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК В ЗАВОД

Отговорности:

∙ Поддържа автоматиката на всички електросъоръжения и инсталации;
∙ Осъществява контрол и дава указания за правилната експлоатация, като осигурява правилното протичане на технологичния процес;
∙ Извършва технически прегледи и профилактика в съответствие с фирмените план-графици и отговаря за техническото състояние на използваните съоръжения;
∙ Участва в монтажа на нови електросъоръжения и инсталации;
∙ Отстранява възникнали повреди на оборудването съобразно указанията на прекия ръководител и съответните технологични инструкции;
∙ Анализира авариите и причините за престой и предлага възможни решения за предотвратяването им;
∙ Участва в извършване на предварително съгласувани ремонтни дейности.

Изисквания:

∙ Завършено висше/ средно образование с профил електротехника, електроенергетика и електрообзавеждане или автоматизация;
∙ Минимум 1 година опит по специалността в производствено предприятие;

Ние Ви предлагаме:

∙ Oтлични условия на труд и възнаграждение;
∙ Месечни бонуси;
∙ Ваучери за храна;
∙ Допълнително здравно осигуряване;
∙ Застраховка живот;
∙ Ковид застраховка;
∙ Професионална реализация в утвърдена международна компания;
∙ Възможност за непрекъснато обучение и повишаване на личните професионални умения;

Ако проявявате интерес към тази позиция и сте готови за нови и интересни професионални предизвикателства, моля да ни изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017г., валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Електроника и Електротехника

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.10.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК