Отговорник, склад

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
За офиса ни в гр.Шумен търсим да назначим:

Изисквания:

- Средно образование
- Опит в склад за строителни материали – предимство;
- Комуникативност, умения за работа в екип .
- Умения за бърза адаптация и работа в динамична атмосфера.
- Добра компютърна грамотност (складови програми, Word, Excel и др.).

Отговорности:

- Организира приемането, съхраняването, товаро-разтоварната дейност;
- Отговаря за комплектуването и предаването на материали;
- Предоставя стоки и материали срещу оформени по съответения ред складови разписки;
- Отговаря за наличните количества материали в складовите помещения и тяхната правилна подредба.
- Контролира качеството и количеството на постъпващите в склада стоки и материали и съответствието им с придружителните документи;
- Изготвя заявки, стокови разписки и други документи;
- Води и следи необходимата отчетна документация;
- Участва при извършването на инвентаризации в склада;

Джи Пи Груп предлага:

- Трудов договор;
- Много добро възнаграждение;
- Дългосрочна заетост;
- Работа в сплотен и динамичен екип;
- Осигурени фирмени и външни обучения;
- Възможност да се развивате професионално;
- Допълнителни социални придобивки.

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.
На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.

Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

19.02.2020

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК