Експерт, обществени поръчки

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
С цел разщиряване на екипа търсим да назначим:

Основни изисквания:

- Висше образование в областта на строителството;
- Опит на позиция Инженер ПТО и/или Инженер в офертен отдел;
- Познания по ценообразуване;
- Общо познаване на ЗОП;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
- Владеене на софтуер за изготвяне на анализи се счита за предимство.

Отговорности и задължения:

- Изготвяне на оферти за участие в търгове и обществени поръчки, включително графици и технически предложения;
- Изготвяне на бюджети и анализни цени;
- Комуникация с контрагенти и партньори;
- Попълване на ЕЕДОП;
- Анализ и оценка на годност за участие съгласно Критерии за подбор.

Джи Пи Груп предлага:

- Трудов договор;
- Много добро възнаграждение;
- Дългосрочна заетост;
- Работа в сплотен и динамичен екип;
- Осигурени фирмени и външни обучения;
- Възможност да се развивате професионално;
- Допълнителни социални придобивки.

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.
На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

24.02.2020

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК