Техник - диагностика на автомобили- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, официален представител на водеща автомобилна марка, търсим да назначим служител в представителен сервиз на позиция:

Техник - диагностика на автомобили

Отговорности:

• Извършване на прегледи и диагностика на автомобилите в сервиза;
• Предоставяне на качествено обслужване, следейки сервизните книжки на автомобилите;
• Предоставяне на бързи и качествени решения при ремонти;
• Следене за спазването на срокове при диагностика и ремонт на автомобилите;
• Стриктно попълване на документацията във връзка с извършения преглед/ремонт.

Компанията предлага:

• Трудов договор с пълни осигуровки;
• Конкурентно възнаграждение;
• Много добри условия на труд;
• Работа на редовна смяна – Понеделник – Петък / 08:00 - 17:00 ч.
• Възможност за развитие и кариерно израстване;

Изисквания към кандидатите:

• 1-2 години опит в ел. диагностика и механика на автомобили;
• Средно/Висше техническо образование;
• Опит в работа с техническа документация;
• Компютърна грамотност;
• Владеене на Английски език ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.03.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК