ФИНАНСОВ МЕНИДЖЪР- Русе

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Във връзка с разрастването на дейността на наш клиент – международна производствена компания, търсим квалифициран и мотивиран кандидат, който да заеме отговорната позицията на:

ФИНАНСОВ МЕНИДЖЪР

Вашите отговорности:
Планира, организира, ръководи, контролира и отговаря за цялостната дейност, свързана с финансите на производството;
Комуникира и води преговори с финансови и държавни институции;
Подготвя финансови анализи, отчети, междинни и годишни прогнози;
Изготвя бюджети и следи за тяхното изпълнение, като осигурява правомерно разходване на средства от всички направления в производството;
Ръководи, организира и осъществява предварителен, текущ и последващ вътрешен финансов контрол по спазването на вътрешно фирмените правила;
Следи внимателно движението на паричните потоци на дружеството;

Ще се справите успешно на тази позиция, ако притежавате:
Висше образование- Специалност Финанси или Счетоводство и контрол;
Професионален опит: минимум 5 години;
Отлично владеене на английски език;
Отлични умения за работа с Excel;
Опит в работата с международни счетоводни стандарти - IAS/IFRS GAAP
Опит с ERP система SAP е предимство;
Отлични аналитични умения, силно развито внимание към детайлите, умения за екипна работа.

Нашият клиент предлага:
Отлични условия за работа в динамично развиваща се международна производствена компания;
Екип от мотивирани професионалисти;
Вътрешно-фирмени обучения;
Възнаграждение, съответстващо на отговорностите на длъжността, квалификацията и опита на служителя.

Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.04.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК