Частен учител/ Гувернантка с възможност за настаняване

„Хорайзънс България“ е водеща компания за подбор на персонал с 16-годишен опит на българския пазар. С нашия опит и подход на кариерни консултанти ние допринасяме за професионалното и личностното развитие на професионалисти от различни области, като им предоставяме възможности, в които да демонстрират своя потенциал и умения.

За наш Клиент, семейство от София, търсим учител, който да съвместява и функцията на гувернантка за две момичета на 7 и 11 години. Семейството живее в кв. Кръстова вада, близо до Парадайс център.

Фокусът е насочен към позитивна и организирана личност с отличен английски език, която да работи в партньорство с нашите клиенти и да поеме отговорност за обучението, развитието и грижите на техните две деца. Познаването и прилагането на англо-американската образователна програма и подход, афинитетът към нови технологии и обичта към децата са в основата на правилния избор.

Заетост:
• От понеделник до петък: 15:00 ч. - 20:00 ч.
• Събота и неделя: почивни дни
• Пътуване със семейството в страната или чужбина
• Ангажимент по време на празници
• Възможност за дългосрочно настаняване в дома на семейството или за временен
престой (при отсъствие на родителите от дома, летни ваканции и др.)

Ключови задължения:
• Активна помощ с уроците и домашните (учебните програми са съобразени с
българските, американските и британските образователни стандарти)
• Допълнителни занимания по английски език, български език, математика
• Вземане от училище
• Ангажимент към следучилищни дейности: водене на спорт, танци, плуване, други
проекти
• Организиране на свободното време на момичетата: съвместни игри, разходки и други
• Грижа за здравословното им хранене, спазване на хигиенни навици и стандарти на
поведение

Изисквания:
• Педагогическо образование
• Голямо предимство е работата по учебни програми, съобразени с българските,
американските и британските образователни стандарти
• Английски език на отлично ниво, минимум C1
• Постоянство, търпение, увереност, организираност, умение за справяне в
непредвидени ситуации;
• Активен шофьор

Други търсени умения:
• Лоялност и отговорност
• Такт и изобретателност

Семейството предлага:
• Атрактивно нетно месечното възнаграждение, обвързано със съответните опит и
компетенции
• Дългосрочен ангажимент и коректно отношение
• Трудов договор с включени осигуровки
• Платен годишен отпуск е размер на 20 работни дни

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Хорайзънс има лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016.

С изпращането на настоящата кандидатурата давам съгласието си на Хорайзънс България ООД да съхранява и използва моите лични данни за обратна връзка с мен относно позицията, за която кандидатствам и/или потенциални такива. Молим преди изпращането на настоящата кандидатурата да се запознаете с Политиката за лични данни на Хорайзънс България ООД.

С настоящото давам своето съгласие личните ми данни да бъдат обработвани за целите на предоставяне на посреднически услуги за кандидатстване за работа чрез Хорайзънс България.

Потвърждавам, че съм се запознал с и приемам Политиката за лични данни на Хорайзънс България ООД.

Екипът на Хорайзънс България продължава да извършва бизнес услугите си дистанционно.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи
Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

02.04.2020

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК