СЪТРУДНИК СИГУРНОСТ- Варна

Описание

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Направете кариера с ХоумМакс!

За магазин ХоумМакс в гр. Варна, бул. Вл.Варненчик № 271, търсим ангажиран и мотивиран:

СЪТРУДНИК СИГУРНОСТ

Отговорности на длъжността:
- Осъществява видеонаблюдение на обекта
- Следи камерите с цел установяване на нередности в поведението на клиентите или на персонала
- Следи за спазване на вътрешните правила и процедури отнасящи се до сигурността в магазина
- Обезопасява със съответните средства за сигурност определена група артикули
- Предотвратява злоупотреби и кражби
- При необходимост работи в сътрудничество с органите на МВР
- Извършва ревизии

Изисквания:
- Висше образование в сферата на сигурността
- Отлична компютърна грамотност
- Наблюдателност и аналитично мислене
- Отговорност и конфиденциалност
- Опит на сходна позиция и работа със системи за видеонаблюдение

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение и добър социален пакет
- Коректни и дългосрочни трудови отношения
- Предизвикателна и динамична работа с възможност за лична изява

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и искате да се развивате динамично, ще очакваме да ни изпратите он-лайн актуална автобиография.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

22.04.2020

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК