Болногледач/ка на възрастна жена

Описание

Търсим болногледач/ка на възрастна жена

Задължения:
- изпълнява дейности свързани с битовото ежедневие на възрастната жена;
- хранене/жената не може да се храни самостоятелно/;
- смяна на памперси;
- къпане, обличане;
- почистване и дезинфекция на стаята;
- даване на лекарства по лекарствена схема;
- други задължения, свързани с грижите за жената;

Изисквания:
- отговорна, дисциплинирана и грижовна жена;
- изградени умения да полага грижи за други хора;
- с добра лична хигиена;
- внимателно отношение към възрастната жена

Работни условия:
- работно време от 4 до 6 часа с прекъсване/общо натоварване 3 до 4 пълни часа/
- ангажимент от 9.00до 15.30 с прекъсване по договаряне;
- седемдневна седмица по договаряне;
- допълнителни условия по договаряне
Местонахождението на възрастната жена е в района на болница "Иван Рилски"/бивша 3-та поликлиника/
Подходящи кандидати са лица полагали такива грижи, медицински лица и кандидати, които са отговорни и съвестни към задълженията си.
Личните ви данни ще бъдат използвани, съгласно действащото законодателство

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 300 до 400 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

29.04.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК