МЕХАНИК В АВТОСЕРВИЗ- София

Ние от Manpower търсим мотивиран професионалист за позицията

МЕХАНИК В АВТОСЕРВИЗ

който да стане част от сплотения екип на официален сервиз на марката за България.

Ако имате техническо образование и опит в ремонта на автомобили.
Ако имате желание да се развивате и работите като автомобилен механик.
Ако работата по автомобили е Вашата страст.
Ако искате да се учите и сертифицирате.
Ако искате да се докоснете до последните технологии при производството на автомобили.
Ако търсите възможност за дългосрочна реализация.

Ние Ви предлагаме:
Възможност да станете част от екип на оторизиран сервиз на световна европейска марка.
Работа на пълен работен ден. Само в работни дни.
Атрактивно възнаграждение, насърчаващо личните постижения и усърдие.
Обучение според стандартите на производителя.
Възможност за дълготрайно професионално развитие.
Фиксирано гарантирано месечно възнаграждение 2000 чисто с трудов договор и бонусна система. Върху всички получени суми се плащат осигуровки.
Допълнително здравно осигуряване.

Отговорности:
Извършване на технически обслужвания и текущи ремонти на автомобили.

Изисквания:
Владеене на английски език на добро работно ниво.
Желание и умение за работа в екип.
Отлична лична организация и дисциплина.
Коректност и лоялност.
Шофьорска книжка кат.В
Отлично познаване на устройството на автомобила
Основни познания за работа с компютър и диагностична техника (тестер)
Умение за работа в екип

Умения даващи Ви предимство при кандидатстване:
Работа в официален сервиз.
Задълбочено познание в обслужването и ремонта на автомобили.
Опит в работата с диагностична апаратура.

Търсим отговорни и мотивирани кандидати, които искат да се развиват и да бъдат част от екипа в дългосрочен план.
Ако смятате, че отговаряте на описания по-горе профил, моля изпратете CV с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК