Сътрудник, охрана

Фирма "Агрошанс Комерс" ЕООД, търси да назначи сътрудник охрана на обекти в землището на град Карнобат и околните села.
Основни задължения:
1.Осъществява охраната на обекта чрез обикаляне.
2.Упражнява контрол върху движението на превозните средства и отделните лица като не допуска тяхното влизане в обекта след изтичане на законноустановеното работно време.
3.Отговаря за недопускане на кражби от охранявания обект.
Фирмата предлага целогодишна работа на трудов договор.
Възможност за започване на работа - веднага

Тел. за контакт: 0894410897

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Карнобат

Дата:

15.05.2020

Организация:

Агрошанс Комерс ЕООД

Повече информация за Агрошанс Комерс ЕООД може да получите ТУК