технолог/помощник-технолог в цех за кашони

Цех за производство на кашони търси технолог/помощник-технолог

Задължения:
работа с риц-биг, слотер и режещи машини за създаване на кашони и други изделия от велпапе – рязане, разкрояване, форматиране на плотове велпапе; подготовка на готовите изделия за експедиция към клиента; разтоварване на материали
работно време: понеделник – петък 8:30 – 17:00 ч

Изисквания:
- опит/умения за работа с изброените машини
- опит/умения в товаро-разтоварна дейност: работа с палетна количка, товарене/разтоварване на материали
- предвижда се обучение за кандидати с малък опит
- предимство е шофьорска книжка категория В

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1300 лева на месец

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Плакалница бл. 134

Дата:

21.05.2020

Организация:

АС ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АС ООД може да получите ТУК