Строителен работник сухо строителство

Описание

Строителен работник- сухо строителство

Основни задължения:
- Поставяне на плочки
- Боядисване
- Шпакловка
- Поставяне на лайсни за ламинат
- Гипсокартон
Изисквания:

- Умения за работа в екип и комуникативност
- Предишен опит по позицията
- Немски език на разговорно ниво

Вие получавате:

- Възможност за професионално развитие и дългосрочна заетост
- Квартира и настаняване в близост до мястото на заетост
- Договор и здравна осигуровка по немското законодателство

Ако отговаряте на обявените изисквания и имате желание да се присъедините към екипа ни, очакваме Вашата автобиография на E-Mail bulgarien@eu-personal.net.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

28.05.2020

Организация:

EU- Personal GmbH

Детайли за организацията:

Повече информация за EU- Personal GmbH може да получите ТУК