Складов служител- експедитор

Описание и изисквания:
Общ работник- куриер/ спедитор 8Описание и изисквания:

Изисквания:
Завършено средно образование;
Умения за работа с клиенти и работа в екип;
Организирани, упорити, комуникативни, инициативни и усмихнати кандидати;
Компютърна грамотност;
Свидетелство за управление на МПС (с кат. В);
Коректност и лоялност;

Основни отговорности:
Обслужва клиенти (приема, предава, опакова пратки) с положително отношение и усмивка;
Отговаря за правилното съхранение на пратките и за състоянието на поверения му офис и техника;
Консултира клиентите при избора на услуги и опции по пратки и товари,които се предлагат;
Извършва товаро-разтоварни дейности ,разпределя и групира пратките по направления.

Нашето предложение:
Динамична работа;
Постоянна работа с трудов договор.
Работно време 8ч
Заплата: 800лв бруто

Възможност за развитие;
Необходими документи при кандидатстване – автобиография с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Категория:

Обществени услуги
Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Петко Стайнов 2

Дата:

03.06.2020

Организация:

А1 Трейд ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за А1 Трейд ЕООД може да получите ТУК